Álláshirdetés

A Magyar Szabványügyi Testület Pénzügyi és Gazdasági Osztálya központi iratkezelő - teljes vagy részmunkaidős - munkakörbe keres munkavállalót a következő feltételekkel:

  • legalább középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (word, excel)
  • önálló, kreatív munkavégzés

Feladatok:

  • beérkező posta érkeztetése, részlegekhez történő eljuttatása,
  • elektronikus iratkezelő rendszer (Poszeidon) használata,
  • irattárazásra leadott anyagok átvétele, rendezése, lerakása, selejtezése az iratkezelési szabályzat szempontjai alapján,
  • kimenő posta átvétele, bérmentesítése, elküldése,
  • az MSZT postázással kapcsolatos szerződéseinek koordinálása,
  • Magyar Nemzeti Levéltárral való kapcsolattartás.

Előny:

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat,
  • Poszeidon irat- és dokumentumkezelő rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • nagy múltú, stabil munkahely
  • teljes munkaidős vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • változatos munka
  • vonzó irodai környezet

A munkavégzés helye: MSZT Székház, 1082 Budapest, Horváth Mihály tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a t.koncsek@mszt.hu e-mail-címre kérjük megküldeni.