Álláshirdetés

A Magyar Szabványügyi Testület Pénzügyi és Gazdasági Osztálya létesítményüzemeltetési csoportvezető - teljes vagy részmunkaidős - munkakörbe keres munkavállalót a következő feltételekkel:

  • legalább középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (word, excel)
  • önálló, kreatív munkavégzés

Feladatok:

  • épület rendeltetésszerű üzemeltetésével és karbantartásával kapcsolatos feladatok koordinálása,
  • üzemeltetéssel, karbantartással, biztosításokkal kapcsolatos szerződések figyelemmel kísérése, intézése,
  • az épület és helyiségeinek tisztántartásával, fűtés, világítás, a telefonközpont és porta működtetésével kapcsolatos feladatok,
  • a testületi személygépkocsik üzemeltetése; személygépkocsik igénybevételének intézésével, üzemanyagelszámolással kapcsolatos feladatok,
  • karbantartási, felújítási munkálatok ellenőrzése,
  • tűzvédelmi, munkavédelmi szabályzat elkészítésének, módosításának figyelemmel kísérése és annak betartása,

Előny:

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • nagy múltú, stabil munkahely
  • teljes munkaidős vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • változatos munka
  • vonzó irodai környezet

A munkavégzés helye: MSZT Székház, 1082 Budapest, Horváth Mihály tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a t.koncsek@mszt.hu e-mail-címre kérjük megküldeni.