Álláshirdetés

A Magyar Szabványügyi Testület Szabványosítási Titkársága elektrotechnikai szakterületre keres munkatársat szabványosító menedzser munkakörbe a következő feltételekkel:

Feladatok:

  • nemzeti szabványosító műszaki bizottságok titkári feladatainak ellátása
  • kapcsolattartás nemzetközi és európai műszaki bizottságokkal
  • szabványok kidolgozásának és magyar nyelvű kiadásának menedzselése
  • kapcsolattartás a szakterületen érdekelt szervezetekkel, vállalatokkal
  • cikkek, kiadványok készítése, előadások tartása, konferenciák, képzések előkészítése

Elvárások:

  • műszaki területen szerzett diploma, elsősorban villamosmérnöki végzettség (előny: villamos energetikai ismeretek)
  • angol nyelvtudás
  • Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű használata
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • határozottság, önállóság
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • jó szervezőképesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • elhivatottság, ügyszeretet

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • nagy múltú, stabil munkahely
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • változatos munka
  • vonzó irodai környezet

A munkavégzés helye: MSZT-Székház, 1082 Budapest, Horváth Mihály tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a szabvtit@mszt.hu e-mail-címre kérjük megküldeni.