Álláshirdetés

A Magyar Szabványügyi Testület (MSZT) Szabványosítási Titkársága adatrögzítő munkakörbe keres munkavállalót a következő feltételekkel:

  • középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, internet használata)
  • precizitás, pontosság, terhelhetőség, rugalmasság, monotonitástűrés
  • önállóság
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • jó helyesírás

Feladatok:

  • a Magyar Szabványügyi Testület tevékenységéhez szükséges belső adatbázisok kezelése és naprakészen tartása
  • a szabványosítási munkafolyamat adatainak adatbázisba rögzítése (Access, Excel, Word)
  • havi kimutatások és statisztikák készítése
  • nemzeti szabványok számítógépes és hagyományos nyilvántartása a Szabványügyi Közlöny alapján
  • a szabványállományban bekövetkezett változások nyilvántartása az elektronikus adatállományban és a számrendi katalógusban
  • tájékoztatás a szabványokról
  • szabványirattár kezelése

Előny:

  • adatrögzítői területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • nagy múltú, stabil munkahely
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • a kor színvonalának megfelelő modern munkakörnyezet

A munkavégzés helye: MSZT-Székház
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a szabvtit@mszt.hu e-mail-címre kérjük megküldeni.