Álláshirdetés

A Magyar Szabványügyi Testület (MSZT) Szabványosítási Titkársága ügyintéző titkár/titkárnő munkakörbe keres munkavállalót a következő feltételekkel:

  • középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, internet használata)
  • precizitás, terhelhetőség, rugalmasság, gyorsaság
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • önállóság
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • jó helyesírás

Feladatok:

  • általános ügyviteli munkák ellátása (levelezés, iktatás, postázás, munkaidő-nyilvántartás, irattárazás, selejtezés stb.)
  • a szabványosítási munkafolyamat adatainak adatbázisba rögzítése (Access, Excel, Saldo)
  • számlaindítvány készítése

Előny:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • gépírástudás
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • nagy múltú, stabil munkahely
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • változatos munka
  • a kor színvonalának megfelelő modern munkakörnyezet

A munkavégzés helye:  MSZT-Székház
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a szabvtit@mszt.hu e-mail-címre kérjük megküldeni.